preloaderlogo Lütfen Bekleyiniz

SPINLE & PLAZMA KESME

Spindle & Plazma

Robotik kesim işlemi daha tutarlıdır ve daha yüksek kalitede kesim işlemi için kusursuz tekrarlanabilirlik sağlar. Robotlar ayrıca dumana ya da spindle uç kırılmasına maruz kalmayı sınırlandırarak çalışanları sağlık tehlikelerinden kurtarır. Robot ile yapılan kesim işlemleri, döngü sürelerini azaltır ve verimliliği artırır.

Her proje müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve planlarını karşılayacak şekilde özelleştirilir. Uzmanlarımız, sizin ürününüz için hangi hassasiyette kesim robotunun en iyi olduğuna, verimi artıran çalışma hücrelerine, robota ve teknolojinin arzularına göre karşılık gelen kontrolörlere ve endüstri standartlarını karşılamak için gereken güvenlik özelliklerine karar verme sürecinde size yardımcı olacaktır.

Aynı zamanda yaptığımız çevrim süresi hesabı, kesim fikstürü, dış eksen ve döner tabla, kesim optimizasyon, kesim parametresi gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Aynı zamanda plazma kesim ve spindle kesimin yanı sıra su ya da lazer ile kesim gibi uygulamalarla ilgili bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bir sonraki projeniz için en iyi partneri mi arıyorsunuz?