preloaderlogo Lütfen Bekleyiniz

KONVEYÖR VE KARTEZYEN

Konveyör ve Kartezyen

Montaj Teknolojisinde, birbiriyle kusursuz şekilde uyumlu ürünler, son derece ekonomik sistemler oluşturmanızı sağlar. Ergonomik manuel iş istasyonlarından üst düzey otomasyona sahip üretim hatlarına kadar, imalat işlemleriniz için en ileri "montaj deneyimini" size sunuyoruz.

Güçlü zincirli konveyör sistemleri

Bosch Rexroth zincirli konveyör sistemleri 1.250 N'a kadar çekme kuvvetine sahiptir ve özel işlere göre kolaylıkla uyarlanabilir. Ayrıca, satın alma fiyatı ve işletme maliyetleri açısından pazardaki en ekonomik çözümler arasında yer alır.

Geniş çeşitlilikte aktarım ve tanımlama sistemleri

Bosch Rexroth çift bantlı ve toplama rulosu sistemleri, birkaç gramdan 300 kg'a kadar ağırlıklar için uygundur. Tanımlama sistemleri nesneyle ilgili verileri algılar ve kaydeder, böylece üretim ve taşıma işlemlerinin en uygun şekilde yönetilmesini sağlar.

Manuel üretim sistemleri

Atık üretmemek tüm modern üretim tesisleri için başlıca hedeftir. Bosch Rexroth’un manuel üretim sistemleri yalın üretim prensiplerine katı şekilde uyularak geliştirildi. Verimli üretim sistemlerinin basit ve hızlı şekilde planlanmasına ve gerçekleştirilmesine olanak sağlar.

Temel mekanik elemanlar

100 adetten çok daha fazla farklı dikme profili sayesinde Bosch Rexroth; raflar, kabinler, tezgahlar veya koruyucu bariyerler gibi temel yapılar için dünyanın en kapsamlı iskelet sistemlerini sunar. Hafif iyi tasarlanmış alüminyum bileşenler, planlama ve montaj maliyetini, bunlar için gösterilen gayreti azaltır ve yeniden kullanılabilir ve yeniden yapılandırılabilir.

Doğrusal hareket teknolojisi

Güvenilir yönlendirme ve hassas konumlandırma: Profil ray sistemleri, doğrusal burçlar ve miller, bilyalı vida setleri ve doğrusal modüllerden oluşan kapsamlı ürün yelpazemiz dünyanın hiçbir yerinde benzeri olmayan çeşitlilik ve işlevsellik sunar

Elektrik ve pnömatik doğrusal modüllerden

Son derece kompakt tasarımı sayesinde maksimum güç ve esneklik sağlar; bilya vidalı elektrikli doğrusal modüller veya dişli kayış tahriki yüksek hareket hızı, hassasiyet ve sorunsuz çalışma ile yüksekliğinin fazla olmaması bir araya geldiğinde maksimum güç ve oldukça kompakt bir tasarım sunar. Ağır yüklerin doğru şekilde konumlandırılması yerden tasarruf, benzersiz denge ve mekanik dayanıklılığa sahip pnömatik milsiz silindirlerle gerçekleştirilir.

Son eksenli hassas sistemleri

1,0 m/sn'ye kadar hızlar ve 15 m/s²'ye kadar hızlanma kapasitesine sahip bir, iki ve üç eksenli çözümler mümkün olan en yüksek etkinliği ve verimliliği sağlar. 0,01 mm'ye kadar konumlandırma hassasiyeti ve eksen başına 0,005 mm'ye kadar yineleme özelliğiyle, Bosch Rexroth çok eksenli sistemler benzersiz bir hassasiyet sunar

Profili ray sistemleri ve doğrusal burç ve miller

Her türlü ortamda, arzu edilen hareketli iş için hassasiyet, dinamizm ve dayanıklılık. Profilli ray sistemleri ve mil üzerine monte edilmiş doğrusal burçlar hassas makine hareketleri ve her türlü makineyle işleme prosesinin temelini oluşturur. Standart boyutlar, bir arada kullanılabilme ve kendi arasında değiştirilebilme özellikleri sayesinde sunduğumuz tüm rekabetçi avantajdan yararlanın.

Vidalı miller

Yüksek hassasiyet ve yüksek hız Rexroth vidalı millerin karakteristik özellikleridir. Farklı tasarım stilleri ve aksesuarlarından oluşan geniş seçenekler tüm itme, konumlandırma ve aktarım ihtiyaçlarınızı karşılar.

Bir sonraki projeniz için en iyi partneri mi arıyorsunuz?