preloaderlogo Lütfen Bekleyiniz

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Fabrikanızı gelecek çağların teknolojisiyle buluşturacak olan firmayız Hem tecrubeli hem de genç dinamik bir takım ruhunu oluşturmuş olduğumuz ekibimiz ile birlikte sizleri hm yeni teknolojilerle buluşturuyoruz, hem de proje yönetiminin profesyonelliği ile sizi bir çok sıkıntıdan kurtarıyoruz.

2014 yılından bu yana bir çok farklı sektörde ana sanayi ve yan sanayiye projeler gerçekleştirdik. Aynı zamanda kendimize özgü yaptığımız argelerle birlikte ülke sanayisine farklı teknolojiler kazandırdık.

Partnerlerimizle ile birlikte işletmenizde ki bir çok farklı soruna tek bir firma olarak çözüm getirebiliyoruz.

  • Know How
  • Farkımız
  • Hedeflerimiz
img

Know How

Firmamızın imkanları ve partnerlerimiz ile birlikte işletmeniz için en doğru olanı üretmek veya sorunlarınızı çözmek için bir çok alanlarda hizmet vermekteyiz. Robotlu kaynak istasyonları, Robotlu plazma, lazer ya da su kesim istasyonları, Robotlu üretim ve Paketleme hatları, Robotlu polisaj ve çapak alma istasyonları, Hat üretim sistemleri, Özel Otomasyon ve Makine Çözümleri, Yönetilebilir yazılım Çözümleri, Pres ve Hidrolik Sistemler, …anahtar teslimi olarak müşterilerine sunmaktayız.

img

Farkımız

İleri seviye tecrubeli ekimiz ile birlikte çözüm geliştirebilme beceremiz çok yüksektir. Bununla birlikte birden fazla alanda kendi bünyemizde veya partnerlerimizle ileri seviye de proje yapabilme gücüne sahibiz. Projeleri hayata geçirecek çok disiplinli mühendislik becerisine sahibiz. Kurumsal çalışma mantığını firmanın geleneği haline getirdiğimizden işleyiz bireysel değil sistemsel olarak çalışmaktadır. Verilmiş olan bir sözün sonuna kadar arkasında durma iş ahlakına sahibiz.

img

Hedeflerimiz

Ülke dışına yaptığımız iş anlaşmalarını 2018 yılına göre %15 daha arttırmak.

2019 yılına kadar ürettiğimiz ürünlerimiz arasına, 2019 yılı içerisinde yeni bir ürün daha eklemek.

Daha önceden çalışmadığımız bir sektörde bulunan bir firmaya proje geliştirmek.

Yapmış olduğumuz projelerden en az iki tanesinde %30'dan fazla iyileştirme yapabilmek.

Bir sonraki projeniz için en iyi partneri mi arıyorsunuz?